КОНФЕРЕНЦІЇ та бенкети

«Президент Готель» надає широкий вибір із 17 прекрасних залів в самому центрі Києва! Вже багато років наша професійна команда проводить заходи будь-якої складності, від ділових зустрічей до великих міжнародних форумів. Ми пропонуємо всі види послуг по організації конференцій, банкетів та фуршетів.

У вартість аренди входять:

Єкран

Фліпчарт с папером
та маркерами

Блокнот і ручка
на персону

Персональний
адміністратор

10-500

15-530

10-70

10-60

15-60

30-350

20-500

конгрес хол

Oкремо розташована будівля в комплексі, яка ідеально підходить для проведення великих конференцій, виставок, презентацій і шоупрограм. Комфортний бельний зал вміщає 465 осіб, оснащений сценою, екраном, професійним освітлювальним обладнанням, гримерною і VIP-кімнатами. До залу примикає просторий трирівневий хол, з виставковою площею, гардеробом і баром.

Конференц центр

Багатофункціональне приміщення - ідеальне місце для конференцій та корпоративних зустрічей. Зручно розташоване на першому поверсі з власним входом панорамними вікнами. Включає сучасне конференц-обладнання, бар, гардероб і 4 окремих секції. Також має простір для будь-якого роду справи, як для невеликого приватного прийому, так і для великого святкового заходу.

Секції A B C D Е

Чотири автономних приміщення з шумопоглинаючими перегородками, які при необхідності можуть об’єднуватись між собою. Загальна площа секцій - 193 м2. Секція Е площею 40 м2, призначена для проведення конференцій і ділових зустрічей, вміщує до 30 осіб. Кожна з секцій обладнана фліп-чартом та екраном.

Хол

Зручна гостьова зона для учасників конференцій, що проходять в конференц залі та секціях ABCD з окремим виходом на вулицю, гардеробом та зручними нішами для роботи. Тут можуть розміститися до 250 осіб на кава-перерву, а при необхідності для учасників конференцій може працювати бар.

Зал «Одеса» та «Харків»

Зали, площею 40 м2, призначені для проведення конференцій і ділових зустрічей, вміщують до 30 осіб. Оформлені в діловому стилі і обладнаний екраном, фліп-чартом і мультимедійної панеллю.

Зал «Печерськ»

Камерний зал місткістю 20 осіб, ідеально підходить для проведення закритих пресконференцій, особливих нарад та інших подій.

Зал «Европейский»

Розкішний урочистий зал, який може прийняти до 400 осіб

Зал «Предслава»

(80 осіб) Банкетний зал, шумопоглинаюче покриття, урочистий декор.

5 переговорних кімнат

Переговорні кімнати площею від 19 до 36 кв. м, розташовані у вестибюлі та обладнані сенсорною мультимедійно панеллю, телефонним зв’язком і бездротовим доступом в інтернет.