ПРАВИЛА НАДАННЯ ГОТЕЛЬНИХ ПОСЛУГ В ПРЕЗИДЕНТ ГОТЕЛІ

1. Загальні положення

Рівень обслуговування в «Президент Готелі» відповідає категорії «****» (чотири зірки), присвоєної сертифікатом відповідності. Режим роботи комплексу – цілодобово. У комплексі діє єдиний розрахунковий час – 12 годин поточної доби за місцевим часом. Комплектація номерів згідно з затведженими стандартами готелю.

2. Порядок оплати, бронювання та проживання

Оплата за проживання стягується відповідно до єдиної розрахункової години – 12 годин поточної доби за місцевим часом. У разі проживання менше доби, оплата здійснюється за повну добу. У «Президент Готелі» встановлено час поселення – 14:00 поточної доби за місцевим часом. Пізній виїзд і ранній заїзд можливий за додаткову плату за наявності номерів за попереднім запитом. Заїзд до 6:30 ранку дня прибуття оплачується в повному розмірі, з 6:30 ранку в день заїзду оплата становить 50% від вартості номеру. Плата за пізній виїзд – з 12:00 до 18:00 – становить 50% вартості номеру, з 18:00 – вартість доби.

3. Порядок оформлення проживання

Підставою для розміщення гостей є паспорт, посвідчення водія, свідоцтво про народження (для осіб, до 16 років), посвідчення особи для військовослужбовців, для іноземних громадян – паспорт, посвідка на проживання, візи, що діють. Оформлення проживання гостей здійснює адміністратор служби прийому і розміщення. Діти у віці до 12-ти років розміщуються в готелі безкоштовно тільки у супроводі батьків або повнолітніх родичів першої лінії, без надання окремого ліжкомісця. При наданні додаткового ліжкомісця оплата здійснюється у відповідності з діючими тарифами. Дітям до трьох років надається дитяче ліжко та сніданок безкоштовно.

4. Правила проживання в готелі

З метою забезпечення порядку і безпеки осіб, що проживають у «Президент Готелі», забороняється: залишати сторонніх осіб в номері за свої відсутності; зберігати зброю без відповідних документів; викидати сміття та пляшки з вікон готелю; тримати в номері птахів та тварин(за винятком котів та собак, вагою до 3-х кг, з попереднім, обов’язковим узгодженнямзадміністрацієюготелю);виноситизномерумеблі,постільну білизну; курити на території готелю, крім спеціально відведених місць. У разі виявлення адміністрацією готелю факту куріння, гість повинен відшкодувати збитки (комплекс додаткового прибирання) та може бути притягнутий до відповідальності згідно законодавства України. Заборонено перевіряти роботу двигуна автотранспорту з 23:00 до 07:00, користуватися звуковими сигналами на всій теиторії готелю. У разі недотримання вищевказаних вимог Правил особами, що проживають в готелі, адміністрація має право провести їх дострокове виселення.

5. Права та обов’язки гостей готелю

Гості готелю зобов’язані дотримуватися встановленого порядку проживання, дотримуватися чистоти, правил протипожежної безпеки, при виході з номеру закривати водорозбірні крани, вікна, вимикати освітлювальні прилади, телевізор, закривати номер. При виявленні зникнення особистих речей з номеру, особа, що проживає, зобов’язана негайно повідомити про це адміністрацію готелю (тел. 9) для вжиття заходів з розшуку зниклих речей. У разі втрати або пошкодження майна готелю, особа, що проживає, у відповідності до чинного законодавства зобов’язана відшкодувати заподіяний готелю збиток, згідно з чинним прейскурантом цін на псування готельного майна. Оплата за додаткові послуги здійснюється гостем готелю у адміністратора служби прийому та розміщення за чинними в готелі тарифами. Особи, що проживають, при виїзді повинні провести повний розрахунок за надані послуги.

6. Обов’язки та відповідальність готелю

Адміністрація готелю забезпечує високу якість обслуговування гостей і належний санітарно-технічний стан усіх приміщень та території. Готель пропонує гостям додаткові платні послуги, згідно із затвердженим переліком послуг. Адміністрація готелю не несе відповідальність за збереження цінних паперів, грошей, цінних речей, коштовностей, залишених у номері. У разі виявлення забутих речей, готель вживає заходи для повернення їх власнику.

ПОЖЕЖА АБО СТИХІЙНЕ ЛИХО

Оселившись у готелі

Увійшовши до кімнати, ознайомтесь з маршрутом, який веде до найближчого евакуаційного виходу. Він зображений на плані, який знаходиться в вашому номері на вхідних дверях. Визначте на плані розміщення засобів гасіння пожежі (пожежних кранів, вогнегасників), кнопкових пожежних сигналізацій і місце розташування вашого номера на поверсі.

У випадку пожежі в Вашій кімнаті

Негайно повідомте про це пожежну службу за телефоном: 30-01, 01-01 або рецепцію готелю за телефоном 9. Вжийте заходів з гасіння загоряння наявними засобами. Пам’ятайте, що гасити не відключені електроприлади за допомогою води, небезпечно для життя. Якщо ліквідувати джерело загорання своїми силами неможливо, вийдіть з кімнати і зачиніть двері, не закриваючи їх на замок. Обов’язково повідомте про пожежу пожежну охорону за телефоном: 30-01, 01-01 або на рецепцію готелю за телефоном: 9. Залиште небезпечну зону і дійте за вказівкою адміністрації або пожежної охорони.

Щоб запобігти пожежі в кімнаті

Не куріть в кімнатах готелю. Спеціально відведене місце для паління – майданчик перед центральним входом до готелю. Не користуйтеся особистими електронагрівальними приладами (електроплитками, прасками, електрокип’ятильниками, тощо). Залишаючи кімнату, переконайтеся, що всі електроприлади вимкнені.

У разі пожежі поза Вашою кімнатою

негайно повідомте пожежну охорону за телефоном: 30-01, 01-01 або на рецепцію готелю за телефоном 9. Закрийте вікна у вашій кімнаті і залиште її, вийдіть з будівлі. Якщо коридори і сходова клітина дуже задимлені і залишити приміщення неможливо, залишайтеся у вашому номері і відкрийте всі вікна. Щільно закриті двері надовго захистять вас від небезпечної температури. Щоб уникнути отруєння димом, закрийте щілини і вентиляційні отвори вологим рушником, постільною білизною. Повідомте пожежну охорону за телефоном: 30-01, 01-01 або на рецепцію готелю за телефоном 9 про своє місцезнаходження. З прибуттям на місце події пожежі, підійдіть до вікна і подайте знак про допомогу.

У разі виникнення пожежі

Негайно повідомте пожежну охорону за телефоном: 30-01, 01-01 або рецепцію готелю за телефоном 9. Якщо ви знаходитесь в коридорі або в холі, натисніть найближчу до вас кнопку пожежної тривоги. Потім дійте згідно плану евакуації, що знаходиться на дверях вашого номера. Закрийте всі двері навколо місця пожежі, щоб перешкодити його поширенню. Якщо ви почуєте тривалий сигнал тривоги і за ним інформацію про необхідність евакуації, як можна швидше залиште будівлю готелю. Обережно, перш ніж вийти з номеру, переконайтесь, що дверна ручка холодна. Швидко закрийте за собою двері і рухайтесь до найближчого виходу. Не користуйтесь ліфтами! Під час пожежної тривоги ліфти не працюють.