ЧАС РОБОТИ СЛУЖБ

Адміністратор 24/7
Консьєрж 07:00 - 21:00
Носій багажу 24/7
Обслуговування номерів 24/7
Лоббі-бар 24/7
Фітнес-центр 07:00 - 23:00
Масажний салон Thai SPA 09:00 - 22:00
Салон краси пн-пт 09:00 - 20:00
сб 10:00 - 19:00
Сніданки пн-пт 07:00 - 10:30
сб-вс 07:00 - 11:00

Додаткові послуги

Транспортні послуги

Якщо Ви бажаєте замовити таксі, будь ласка, звертайтеся до консїерж служби. Вам викличуть таксі в будь-якому напрямку, можлива оплата на ресепшн чи таксі з терміналом. В «Президент Готелі» є платний підземний гараж на 70 автомобілів і відкрита автостоянка на 40 місць. Стоянка і гараж знаходяться під цілодобовою охороною та відео-спостереженням. Для проживаючих у готелі місце на відкритій автостоянці включено у вартість номеру.

Бізнес-центр

Якщо вам необхідно попрацювати, пропонуємо вам скористатися послугами бізнес-центру, який працює щодня на першому поверсі готелю. Бізнес-центр оснащений сучасним обладнанням, також вам запропонують широкий вибір послуг для ділових людей. Тут ви можете скористатися факсом, копіювальним апаратом, сканером, інтернетом (в тому числі Wi-Fi), провести ділову зустріч у кімнаті для переговорів.

Фітнес-центр

В оздоровчому комплексі Ви можете відвідати фінську сауну, турецьку лазню, басейн і комфортну зону відпочинку. Тренажерний зал обладнаний професійними тренажерами, різноманітними гантелями, які підійдуть як досвідчено- му спортсменові, так і початківцю. Так само у фітнес-центрі Ви отримаєте індивідуальні інструкції кваліфікованого інструктора. Ми подбаємо про Ваше здоров’я і духовну рівновагу.

Масажний салон Thai SPA

Техніки провідних шкіл північного Таїланду (TMC, ITM) і масажні програми, перейняті від спадкових вчителів міста Чіанг Май – інструмент гармонізації і відновлення організму, яким наші майс- три володіють досконало. Ви полюбите масаж і знайдете універсальний ключ для вирішення проблем нездужання, стресу і зняття втоми та наповнитесь життєвими силами, відчуваючи особливу легкість і впевненість.